Hotel Kalisz

W życiu każdego z nas pojawiają się mniej i bardziej oficjalne okazje, które wiążą się z wyjazdem poza rodzinne miasto. Podróżujemy na śluby i wesela, chętnie wybieramy się na rodzinne wypady, a czasem organizujemy urodzinowe czy rocznicowe wyjazdy dla naszych partnerów. Niezależnie od tego, jak długo przebywamy poza domem oraz jakie uroczystości celebrujemy, zależy nam na atrakcyjnej cenie noclegu, przytulnym i czystym pokoju oraz miłej, profesjonalnej obsłudze. W Hotelu Bursztyn Kalisz odnajdą Państwo wszystko to, co istotne dla podróżujących. Zachęcamy do sprawdzenia warunków rezerwacji pokojów w naszym hotelu!

Dlaczego warto wybrać Hotel Bursztyn na wyjazd okazjonalny?

Hotel Kalisz, macie mętlik w głowie, warto poznać opinie dawnych turystów. Okaże się, że zaletą Hotelu Bursztyn Kalisz jest sprawna rezerwacja i ładnie urządzone, jasne pokoje – w sam raz dla Waszych gości!

Każdy wyjazd i nocleg poza domem wiąże się z koniecznością spożywania posiłków w obcym miejscu. Wprawdzie obiekt Bursztyn to nie jedyny hotel Kalisz, na uwagę zasługuje jednak jego czynny przez całą dobę bar bufetowy, gdzie można smacznie zjeść. Posiłki serwowane są w jadalni, a przy sprzyjającej pogodzie goście mają do dyspozycji ogródek piwny z przekąskami, zimnymi i chłodnymi napojami.

Romantyczny wypad we dwoje np. z okazji Walentynek czy rocznicy ślubu powinien każdej parze kojarzyć się nie tylko z komfortowym wyposażeniem pokoi, ale dostarczać atrakcji dodatkowych. Dlatego rezerwując pobyt w hotelu, warto postawić na taki, który ma ciekawe położenie. Hotel Bursztyn położony jest zaledwie 1,5 km od centrum Kalisza. W okolicy tego obiektu płynie związana z szlakiem bursztynowym rzeka Prosna, a nieopodal znajduje się wart obejrzenia rezerwat archeologiczny Gród Piastów. Jeśli zmęczeni świętowaniem nie będziecie mieć sił na dłuższe wycieczki, możecie miło spędzić czas w pobliskim (900 m. od Hotelu Bursztyn Kalisz) XVIII­wiecznym parku miejskim.

Wielu osobom wyjazdy okazjonalne niezmiennie kojarzą się z wysokimi cenami noclegów i płatnymi parkingami. Bursztyn to jedyny hotel Kalisz, który oddaje do dyspozycji Państwa gości wygodne pokoje z ceną za dobę już od 85 zł i bezpłatny parking.

Z czym kojarzy się Państwu bursztyn? To przedmiot luksusowy, przywodzący na myśl najpiękniejsze wspomnienia z wyjazdów wypoczynkowych. W naszym hotelu znajdziecie pokoje na każdą okazję, a pobyt w nim zaliczycie do udanych przeżyć.

Zarezerwuj swój pobyt